Zbliżają się walentynki!

Moderator: Moderators

Locked
Gundohar
Posts: 37
Joined: 26. Jul 2018, 10:38

7. Feb 2020, 18:16

Drodzy gracze!

Zbliżają się walentynki!

Z tej okazji mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Wymień swoje lilie wodne na walentynkowe przebrania oraz inne akcesoria dla Twojego awatara.
Niektóre przedmioty będzie można także otrzymać w zamian za bransolety przyjaźni.

Poza tym czeka na Ciebie wydarzenie specjalne:

14 lutego to dzień, w którym ludzie na całym świecie obchodzą walentynki. Również w krainie Magoia jest to czas pełen miłości i przyjaźni. W tym szczególnym okresie w grze pojawi się unikalna i niepowtarzalna roślina.

Wydarzenie rozpocznie się 13 lutego przez cały tydzień, aż do 20 lutego. Aby wziąć w nim udział, udaj się do miejsca wydarzeń. Znajdziesz tam również szczegóły dotyczące czekających na Ciebie zadań.
Aby uzyskać dostęp do wydarzenia walentynkowego, przejdź do miejsca wydarzeń i kliknij postać ogrodnika (po prawej stronie ekranu) Twoim zadaniem będzie dostarczenie określonej liczby roślin w odpowiednim czasie.

Jeśli Ci się uda, w nagrodę otrzymasz 5x walentynkową roślinę. Wskazówka: wydarzenie można powtarzać, dzięki czemu możesz otrzymać więcej okazów tej wyjątkowej rośliny.
Zasadź walentynkową roślinę w swoim ogrodzie, aby otrzymać 3x smoczą roślinę, 50 energia, 50 księżyc myszy oraz 50 bransolet przyjaźni. (bransolet nie są - również uwzględnione w ogólnej i w lidze). Roślina będzie gotowa do zebrania po 6 dniach. Po zbiorach roślina znika z inwentarza.


Baw się dobrze podczas naszego specjalnego wydarzenia!
Zespół Magoia
Locked