Carnival & Zbliżają się walentynki!

Moderator: Moderators

Carnival & Zbliżają się walentynki!

Postby kraftstein » 31. Jan 2019, 12:00

Drodzy gracze,

Świętujemy Carnival! W dniu 9.2. w ekwipunku będą ograniczone przedmioty z karnawału przez 5 dni!

Zbliżają się walentynki!

Z tej okazji mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Wymień swoje lilie wodne na walentynkowe przebrania oraz inne akcesoria dla Twojego awatara.
Niektóre przedmioty będzie można także otrzymać w zamian za bransolety przyjaźni.

Poza tym czeka na Ciebie wydarzenie specjalne:

14 lutego to dzień, w którym ludzie na całym świecie obchodzą walentynki. Również w krainie Magoia jest to czas pełen miłości i przyjaźni. W tym szczególnym okresie w grze pojawi się unikalna i niepowtarzalna roślina.

Wydarzenie rozpocznie się 13 lutego przez cały tydzień, aż do 20 lutego. Aby wziąć w nim udział, udaj się do miejsca wydarzeń. Znajdziesz tam również szczegóły dotyczące czekających na Ciebie zadań.
Aby uzyskać dostęp do wydarzenia walentynkowego, przejdź do miejsca wydarzeń i kliknij postać ogrodnika (po prawej stronie ekranu) Twoim zadaniem będzie dostarczenie określonej liczby roślin w odpowiednim czasie.

Jeśli Ci się uda, w nagrodę otrzymasz 5x walentynkową roślinę. Wskazówka: wydarzenie można powtarzać, dzięki czemu możesz otrzymać więcej okazów tej wyjątkowej rośliny.
Zasadź walentynkową roślinę w swoim ogrodzie, aby otrzymać 3x smoczą roślinę, 50 energia, 50 księżyc myszy oraz 50 bransolet przyjaźni. (bransolet nie są - również uwzględnione w ogólnej i w lidze). Roślina będzie gotowa do zebrania po 6 dniach. Po zbiorach roślina znika z inwentarza.


Baw się dobrze podczas naszego specjalnego wydarzenia!
Zespół Magoia
kraftstein
 
Posts: 31
Joined: 8. Feb 2017, 12:54


Return to News and Changelog

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests